شرایط خدمات طلایی فروشگاه قسطیکو


خدمات طلایی قسطیکو چیست؟

با داشتن خدمات طلایی قسطیکو، در صورت بروز هرگونه خرابی یا آسیب سخت افزاری برای دستگاه شما، بدون شرط و شروط، بخش خدمات فروشگاه قسطیکو دستگاه شما را تعمیر نموده و 80 درصد هزینه تعمیرات را از شما دریافت نمیکند.


خدمات طلایی قسطیکو چه تفاوتی با گارانتی دارد؟

تفاوت های فاحشی مابین خدمات طلایی قسطیکو و گارانتی وجود دارد و همین تفاوت ها سبب شده که روز به روز استقبال کاربران از خدمات طلایی قسطیکو بیشتر شود، اما به طور خلاصه اصلی ترین تفاوت های مابین این دو مسئله به شرح زیر است:

زمانی که شما دستگاه را با گارانتی اولیه خریداری می‌کنید، شرکت ارائه دهنده گارانتی طی قراردادی متعهد می‌شود که در شرایط خاصی دستگاه شما را به صورت رایگان تعمیر کند. برای مثال اگر در مدت زمان 1 سال دستگاه خود به خود خاموش شد یا قطعات سخت افزاری آن به طور خود به خود دچار مشکل شوند، شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی آن را بدون دریافت هزینه تعمیر می‌کند. همه ما می‌دانیم که اغلب خرابی هایی که در دستگاه ها رخ می‌دهند خود به خود به وجود نمی‌آیند و کاربر و عوامل جانبی در به وجود آمدن آن ها نقش دارند! متاسفانه گارانتی شامل تعمیر رایگان این نوع خرابی ها نمی‌شود! به تبصره های زیر دقت کنید:

خرابی دستگاه در اثر آب خوردگی تحت پوشش گارانتی قرار ندارد. خرابی دستگاه در اثر ضربه یا افتادن از دست کاربر تحت پوشش گارانتی قرار نمی‌گیرد. خرابی ناشی از بکارگیری لوازم جانبی تایید نشده شرکت تحت پوشش گارانتی قرار نخواهد گرفت. خرابی ناشی از نوسانات ولتاژ برق و آسیب دیدن دستگاه در حین شارژ تحت پوشش گارانتی قرار نمی‌گیرند.

خدمات طلایی قسطیکو تقریبا در ازای هر اتفاقی که برای دستگاه شما رخ دهد خود را مسئول دانسته و غرامت پرداخت می‌کند، این موضوع در حالیست که گارانتی تقریبا بی‌معناست چون هیچ مشکلی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد و مسائلی را تحت پوشش قرار داده که درصد وقوع آن ها در دوره گارانتی بسیار ناچیز است.


قوانین خدمات طلایی قسطیکو چیست؟

- در شرایط خسارت، فقط یکبار خسارت وارده برابر ارزش روز دستگاه و حداکثر به میزان مبلغ مندرج در فاکتور خرید و کارت خدمات، از طریق تعمیر دستگاه، تعــویض آن یا پرداخت نقدی جبران خواهد شد.
- در شرایط خسارت 20 درصد هزینه تعمیر مربوطه توسط مشتری پرداخت خواهد گردید.
- در شرایطی که نیاز به تعویض دستگاه باشد 70 درصد قیمت دستگاه جدید تا سقف مبلغ مندرج در فاکتور خرید اولیه و کارت خدمات، توسط قسطیکو پرداخت خواهد گردید.
- هیچ نوع خدماتی در قبال نبود بخشی از دستگاه یا کل دستگاه قابل ارائه نیست. منظور مفقودی یا سرقت قطعات یا کل دستگاه می باشد.
- نرم افزار، سیستم عامل، قطعات و لوازم جانبی و مصرفی ( باتری، شارژر، کابل‌ها، دسته بازی، سوکت و پورت‌ها ) تحت پوشش نیست.
- آثار ناشی از بازکردن دستگاه، دستکاری قطعات، تعمیر، ارتقاء و تغییر در قطعات و مشخصات دستگاه توسط مراکز و یا کارشناسان غیر از مرکز خدمات قسطیکو، استفاده در محیط‌های آلوده و پر گرد و غبار، حرارت و آتش موجب ابطال خدمات طلایی دستگاه مورد نظر خواهد شد
- خدمات طلایی در قبال عملکرد دستگاه ارائه می شود و مواردی مانند: خط و خش، شکستگی قاب، رنگ پریدگی و رنگ رفتگی و سایر موارد ظاهری شامل دریافت خذمات نمی باشد.
- در صورت خرید بصورت اقساطی، تاخیر بیش از 15 روز در پرداخت اقساط موجب ابطال خدمات طلایی می گردد.

روزهای کاری، از ساعت 10 صبح تا 7 عصر پاسخگو هستیم

021-91001970