نحوه ارسال و تحویل کالا در فروشگاه قسطیکو


سفارش خرید نقدی

شهر تهران

سفارش هایی که در روزهای شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 15 ثبت شوند، در همان روز ارسال می شوند و سفارش هایی که بعد از زمان مذکور ثبت شوند در اولین روز کاری بعد ارسال خواهند شد.

سایر شهرها

در سایر شهرهای کشور، سفارشات از طریق پست پیشتاز ارسال می شود. که پس از تحویل کالا به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت بنا به مقصد متفاوت است.


سفارش خرید اقساطی

مشتریانی که برای اولین مرتبه به صورت اقساطی خرید می نمایند فقط با مراجعه حضوری به فروشگاه امکان خرید اقساطی دارند.
مشتریانی که قبلا از فروشگاه قسطیکو خرید اقساطی داشته اند، می توانند با هماهنگی فروشگاه پیش پرداخت را بحساب واریز و چک های اقساط را به آدرس فروشگاه ارسال نموده، پس از کنترل چک ها با بانک، سفارش طبق روش خرید نقدی ( روش بالا ) برای آنها ارسال خواهد شد.

روزهای کاری، از ساعت 10 صبح تا 7 عصر پاسخگو هستیم

021-91001970

© 2007 - 2024

فروشگاه اینترنتی قسطیکو، فروش اقساطی کالا

فروشگاه قسطیکو از سال 1386 فعالیت اینترنتی خود را آغاز نموده و جهت افزایش قدرت خرید مشتریان خود، که افراد خوش حساب جامعه هستند، اقدام به فروش قسطی انواع کالا با شرایطی بسیار آسان و راحت چکی، بدون نیاز به ضامن می نماید، در حال حاضر کالاهایی که بصورت قسطی از طریق فروشگاه اقساطی قسطیکو امکان خرید دارند، کالاهای دیجیتال از قبیل گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر، دوربین دیجیتال، کنسول های بازی ایکس باکس، پلی استیشن، تلویزیون و سینمای خانگی می باشد. لازم به ذکر است تا پایان سال 1395 این فروشگاه با نام اِم آر سافت فعالیت داشت.